Description
 
Alışveriş, Tiyatro, Sinema, Çocuk Eğlence

Hepsi Bir Arada Kozyatağında !

Seçkin mağazaları, sinema salonları ve Gönül Ülkü – Gazanfer Özcan Tiyatro Sahnesi ile alışveriş ve eğlenceyi en üst düzeyde sunan Kozzy şimdi iphone/ipad uygulamasıyla sizlerle !

Kozzy’nin ücretsiz uygulamasını indirerek mağazalar, cafe/restoranlar, indirimler ve kampanyaların yanı sıra güncel tiyatro ve sinema programları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca tüm hafta boyunca gerçekleşecek etkinlikleri takip edebilir, çocuklarınızı keyifli aktivitelere getirerek, siz alışveriş yaparken onların eğlence dolu anlar geçirmesini sağlayabilirsiniz.

------------------------------------------

Shopping, Theatre, Cinema and Entertainment for Kids

All in one at Kozzy Shopping Centre / Kozyatağı !

Kozzy shopping centre with exclusive shops, movie theaters and theatre, now offering the highest level of shopping experience and entertainment with the iphone and ipad application to you!

You can easily access to our shops, cafe / restaurants, brand’s special discounts, campaigns; and also about theatre and movies actual programs by downloading Kozzy Application. And "It's All Free!" with features of “My shopping list” and “Where did i park my car?” mini applications. Besides these; You can also follow the events and activities throughout the week in Kozzy and your children can spend fun-filled moments with enjoyable activities while you are shopping.
MORE
  • Developer Environments Xcode
  • Frameworks MapKit AVFoundation Core Location
  • Mobile Features Push Notifications Camera Audio & Video Location
Screenshots
 
Screenshots for Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi Screenshots for Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi Screenshots for Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi Screenshots for Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi Screenshots for Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi Screenshots for Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi Screenshots for Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi Screenshots for Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi Screenshots for Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi
Add Flow

Checkout flows of some other apps

Version History:
Version: 2  (Jun, 2014 - Jun, 2014)   Show More
Version: 1  (Feb, 2012 - Jan, 2014)   Show More
Official Team Members: